Kauno krašto neįgaliųjų integracijos ir sporto klubas Santaka

Tavo negalia - ne kliūtis. Ateik, prisijunk, judėk ir integruokis!

Veiklų grafikas


Lietuvos neįgaliųjų čempionatų grafikas ir rezultatai

Eil.
Nr.

Renginio pavadinimas

Vykdymo vieta ir laikas

Užimtos vietos

1.

Respublikos greitųjų  ir individualus šachmatų čempionatas. Organizatorius: LNSF

Vilnius,

Gegužės 7-8d.

Greitieji šachmatai

Remigijus Davidavičius - III vieta

Vladimir Guk -   V vieta

Moterų grupėje

Darina Pužauskienė

II vieta

Žaibas

Remigijus Davidavičius - VII vieta

Vladimir Guk -   III vieta

Moterų grupėje

Darina Pužauskienė

III vieta

 

2.

Respublikos šaškių čempionatas. Organizatorius: LNSF

Vilnius  

Gegužės 15d.

Švitrigailos 11D

Moterų grupėje:

Darina Pužauskienė IV vieta

Aldona Navikauskaitė V vieta

Daina Kemeraitienė

VIII vieta

Vyrų grupėje:

Vladimir Guk

IX vieta

3.

Respublikos lengvosios atletikos čempionatas.           

Organizatorius: LNSF

       Vilnius          Gegužės 22d.

M. K. Čiurlionio g. 112


4.

Respublikos šaudymo iš pneumatinių ginklų (šautuvo ir pistoleto) čempionatas

Organizatorius: LNSF

Alytus

Gegužės 29-31d.

Naujoji g. 52

Komandinės

Pistoleto rungtis

Santaka (II vieta)

Gražina Mulevičienė

Mindaugas Boruta

Valdas Petravičius

Šautuvo rungtis

Santaka (III vieta)

Gintautas Kemeraitis

Daina Kemeraitienė

Irena Sadauskienė

Pistoleto rungtis asmeninės

Moterys

Gražina Mulevičienė (I vieta,  pagerintas LŠSS čempionato rekordas 335 tšk.  ir II vieta)

Šautuvo rungtis asmeninės

Daina Kemeraitienė (II vieta)

Jurgita Raulynaitienė (II vieta)

Šatuvo rungtis asmeninės

Vyrai

Daniil Sinicyn (I vieta, pagerintas  LŠSS čempionato rekordas 614.8 taškai)

Gintas Ričardas Bazaras (III vieta)

5.

Respublikos bočia čempionatas

Organizatorius: LNSF

Ukmergė

Kauno g. 108

Paralimpinis pogrupis

Jungtinė "Santakos - Žuvėdros" komanda

III vieta

Virginijus Takulinskas (Santaka)

Igor Markov (žuvėdra)

B pogrupis

Jevgenijus Pyževskis

Irena Sadauskienė

6.


Šiaulių miesto žmonių su sporto šventė.

Organizatorius: klubas "Entuziastas"

Birželio 19 d.

Šaškės

Genovaitė Bukauskienė I vieta

Smiginis

Lidija Chaubšajeva II vieta

7.

Respublikos peilių svaidymo, žūklės čempionatas

Organizatorius: LNSF

Liepos 7-8d.
Juodonys, Rokiškio rajonas.

Žūklė komandinės

II vieta

Algirdas Kaupas (Santaka)

Gintaras Zavadskis (Vilnius)

Peilių svaidymas

Irena Sadauskienė (II vieta)

Olga Ždanovič (III vieta)

Krepšinio baudų mėtymas

Stanislav Sladkov (I vieta)

Jevgenijus Pyževskis (III vieta)

Vežimėlių važiavimas 100m

Jevgenijus Pyževskis (I vieta)

Bėgimas 100m

Stanislav Sladkov (I vieta)

Smiginis

Olga Ždanovič (I vieta)

Šaudymas iš lanko

Irena Sadauskienė (II vieta)

Kamuoliuko metimas

Stanislav Sladkov (Ivieta)

8.

Žygis baidarėmis

Organizatorius: LŽNOSTA

Liepos 14 - 16d.

Rokiškio, Biržų raj.


9.

Stovykla
„Neįgaliųjų apmokymas gyventi gamtos sąlygomis“.

Organizatorius: LŽNOSTA

Liepos 19-21d.

Inturkė, Molėtų raj.

Bočia

Santaka I vieta

(Rimas Gelažis, Vida Dargužienė, Andrius Latakas)

II vieta

(Irena Sadauskienė, kartu su partnerėmis iš Šiaulių ir Vilniaus)

Žiedų mėtymas

Vida Dargužienė II vieta

Taikinio mėtymas į lanką

Vida Dargužienė III vieta

Irena Sadauskienė II vieta

Pasagos mėtymo rungtyje

Rimas Gelažis II vieta


10.


Regioninės Kauno miesto neįgaliųjų sporto žaidynės

Liepos 27 d.

Kaunas

Bočia

II vieta

(Remigijus Raulynaitis, Gintas Ričardas Bazaras, Stanislav Sladkov)

III vieta

(Olga Ždanovič, Eimutis Papučka, Stanislovas Stanciauskas)

Šaškės

Genovaitė Bukauskienė (Ivieta)

Smiginis

Lidija Caubšajeva (I vieta)

Mindaugas Boruta (I vieta)

3x3 krepšinis

I vieta

(Andrius Latakas, Gediminas Dmitrijevas, Stanislav Sladkov)

II vieta

(Mindaugas Datenis, Pijus Raulynaitis, Gintas Ričardas Bazaras)



11.


Mažeikių rajono žmonių su negalia sporto šventė

Rugpjūčio 8d.

Mažeikiai

Integracinis krepšinis

Santaka II vieta

(Stanislav Sladkov, Mindaugas Datenis, Mantvydas Vasylius, Rolandapetronienė (Entuziatas)

Bočia

Santaka III vieta

(Olga Ždanovič, Stanislav Sladkov, Vida Dargužienė)

Rankų lenkimas

Mindaugas Datenis III vieta


12.

Tarptautinės neįgaliųjų "Visagino mero taurei laimėti" sporto žaidynės

Rugpjūčio 8d.

Mažeikiai

Bočia

Santaka II vieta

(Remigijus Raulynaitis, Jurgita Raulynaitienė, Rimas Gelažis)

Sportinis šaudymas

Remigijus Raulynaitis I vieta

13.

Stovykla
Gamtinių ir dirbtinių kliūčių įveikimas

Organizatorius: LŽNOSTA

Rugpjūčio 10 - 12d.

Kalvarijų raj. Jurgežeriai

Estafetė

Santaka II vieta

(Remigijus Raulynaitis, Vida Drgužienė, Stanislav Sladkov, Andrius Latakas)

Žvejyba (moterys)

Vida Dargužienė (I vieta)

Krepšinio baudų mėtymas (vyrai)

Stanislav Sladkov (I vieta)

Stalo tenisas (vyrai)

Andrius Latakas (III vieta)

Smiginis (moterys)

Irena Sadauskienė (II vieta)

14.

Lietuvos badmintono čempionatas I turas

Organizatorius: LŽNTBA

Rugpjūčio 14d.

Kaunas

SL 3 klasė (moterys)

Jurgita Raulynaitienė (III vieta)

SL 3 klasė (vyrai)

Stanislav Sladkov (II vieta)

SL 4 klasė (vyrai)

Andrius Latakas (II vieta)

SU5 klasė (vyrai)

Rimantas Lavrukaitis (I vieta)

15.

Respublikos stalo teniso čempionatas

Organizatorius: LNSF

Rugpjūčio 20 - 21d.

Pramonės 1, Šalčininkai


Dalyvavo: Vida Dargužienė ir Rimas Gelažis.

13.

Stovykla
„Orientavimasis tamsioje aplinkoje“

Organizatorius: LŽNOSTA

Rugpjūčio 23 - 27d.

Monciškės

Stovykloje dalyvavo

Tadeuš Šimkovič, Virginijus Takulinskas, Grita Takulinskienė, Rimas Gelažis, Irena Sadauskienė, Mindaugas Datenis, Zita Matelienė, Stanislav Sladkov.


14.

Atviras Respublikos orientavimosi sporto čempionatas

Organizatorius: LNSF

Rugpjūčio 27 - 29d.

Klaipėda

PREO TRASA

Tadeuš Šimkovič (III vieta)

Grita Takulinskienė (IV vieta)

PREO SPRINTO TRASA

Rimas Gelažis I (vieta)

Vida Dargužienė (II vieta)

PREO TEMPO TRASA

Tadeuš Šimkovič (III vieta)


15.

Vėprių stovykla

Rugpjūčio 30 - Rugsėjo 3d.

Dalyvavo 30 Kauno krašto neįgaliųjų integracijos ir sporto klubo Santaka žmonių. Vyko biliardo, smiginio, krepšinio baudų mėtymo, pulo, žiedų mėtymo varžybos.

16.

Bočios varžybos "KKNISK SANTAKOS" taurei laimėti

Rugsėjo 1-2 d.

I vieta

Kėdainiai rajono paraplegikų asociacija

Darius Grigas

Alijus Čistovas

Valiula Albekov

II viata

"Santaka"

Bronė Jasinauskienė

Gediminas Dmitrijevas

Darina Pužauskienė

III vieta

Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas "Siekis"

Rimas Vaičaitis

Virginijus Knabikas

Odeta Šulciūtė


17.

Respublikos plaukimo čempionatas

Organizatorius: LŽNOSTA

Rugsėjo 11 d.

Draugystės g. 20

Plaukimas nugara 50m

Alvydas Rimkus (Santaka) III vieta

18.


Lietuvos badmintono čempionatas I turas
Organizatorius: LŽNTBA

Rugsėjo 11-12d.

Marijampolė

Kazlų Rūda

SL 3 klasė (moterys)

Jurgita Raulynaitienė (III vieta)

SL 3 klasė (vyrai)

Stanislav Sladkov (I vieta)

SL 4 klasė (vyrai)

Andrius Latakas (II vieta)

SU5 klasė (vyrai)

Rimantas Lavrukaitis (I vieta)

Vyrų dvejetai
Andrius Latakas ir Mindaugas Datenis (III vieta)
Moterų dvejetai
Jurgita Raulynaitienė ir Aleksandra Kosova (Visaginas) (III vieta)
Mišrūs dvejetai
Jurgita Raulynaitienė ir Andrius Latakas (II vieta)