Kauno krašto neįgaliųjų integracijos ir sporto klubas Santaka

Tavo negalia - ne kliūtis. Ateik, prisijunk, judėk ir integruokis!Kauno krašto invalidų sporto klubas „Santaka“ įkurtas 1987m., 2021 pervadintas į Kauno krašto neįgaliųjų integracijos ir sporto klubą „Santaka“. Klubas puoselėjantis neįgaliųjų sporto šakas (bočia, smiginis, šaškės, šachmatai, stalo tenisas, orientavimosi sportas, krepšinis, sportinis šaudymas, plaukimas, badmintonas, žvejyba).  Vienija  daugiau kaip 100 Kauno krašto sportininkų, turinčius įvairias negalias.  Sporto klubas yra Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos (LNSF), Lietuvos žmonių su negalia orientavimosi sporto ir turizmo asociacijos (LŽNOSTA) narys, Lietuvos žmonių su negalia tinklinio ir badmintono asociacijos (LŽNTBA) narys. Organizacija turi ilgametę darbo patirtį, vykdant neįgaliųjų užimtumo projektus, susijusius su neįgaliųjų fiziniu aktyvumu ir integracija per sportą į visuomenę.

Vizija: tapti organizacija, integruojančia Kauno krašto žmones su negalia į visuomenę, skatinančia juos užsiimti fizinio aktyvumo ir rekreacinėmis veiklomis, skatinti aktyviai dalyvauti kultūrinėje veikloje.

Misija: skatinti neįgaliuosius  reguliariai užsiimti fizinio aktyvumo ir rekreacinėmis veiklomis, integruotis į visuomenę per fizinį  ir rekreacinį užimtumą. Sportininkus ruošti Lietuvos ir Europos čempionatams.

Svarbi informacija

Veiklos proceso organizavimas Kauno krašto invalidų sporto klube "Santaka"

Iki  2021m. birželio 30 d. skelbiamas visuotinis karantinas, vyriausbės nutarimu. Kontaktinės treniruotės vykdomos aukšto sporto meistriškumo sportinininkamas, ruošiantis Lietuvos neįgaliųjų čempionatams (iki 5 žmonių vienos treniruotės metu), laikantis visų karantino reikalavimų.  Neįgaliųjų nekontaktinės treniruotės, organizuojamas nuotoliniu būdu. Konsultuoja klubo treneriai pagal treniruočių grafiką telefonu.

Mankšta (tempimo būdai) karantino metu
Konsultacijos su treneriais telefonu
KAUNO KRAŠTO INVALIDŲ SPORTO KLUBAS pratimai.pdf (8.91MB)
Mankšta (tempimo būdai) karantino metu
Konsultacijos su treneriais telefonu
KAUNO KRAŠTO INVALIDŲ SPORTO KLUBAS pratimai.pdf (8.91MB)